Публічне обговорення «Аудіовізуальний контент: регулювати чи ні?»

Початок події: 2016-07-05 14:00:00

АНОНС

 «Аудіовізуальний контент: регулювати чи ні?»

Незалежна медійна рада запрошує всіх зацікавлених представників медійної спільноти на публічне обговорення необхідності регулювання аудіовізуального контенту в Україні у контексті викликів сьогодення.

Протягом заходу планується обговорити такі питання:

  • Чи має Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення повноваження щодо регулювання аудіовізуального контенту?
  • Європейський досвід регулювання аудіовізуального контенту
  • Новий закон про аудіовізуальні послуги і повноваження Національної ради щодо втручання у контент

За наслідками обговорення Незалежна медійна рада планує видати рекомендації щодо вдосконалення режиму регулювання аудіовізуального контенту в Україні.

Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор Медіа (раніше – ГО «Телекритика»), Інститут Масової Інформації, Інтерньюз-Україна, Фундація «Суспільність», Центр Демократії та Верховенства Права (раніше – Інститут Медіа Права)). Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики. За перше півріччя діяльності, Незалежною медійною радою було затверджено висновки у 7 справах, які стосувалися гучних конфліктів у медійній сфері.

Учасниками заходу, з-поміж інших, будуть заступник Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Уляна Фещук, Голова Незалежної медійної ради Наталія Лигачова (Детектор Медіа), Секретарі Незалежної медійної ради Ігор Розкладай (Центр демократії та верховенства права) та Роман Головенко (Інститут Масової Інформації), член Незалежної медійної ради, директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко та інші.

Час та місце проведення: 5 липня, 14:00-16:00, БЦ «Іллінський» (вул. Іллінська, 8, 1 поверх, навпроти 6 під’їзду). Початок реєстрації та вітальна кава – о 13:30.

Реєстрація учасників є обов’язковою (mediacouncil.ukraine@gmail.com) .