ЦЕДЕМ оголошує набір на дистанційний курс з доступу до інформації (Виправлено)

March 15, 2018

Центр демократії та верховенства права запрошує журналістів та громадських активістів, зацікавлених у отриманні інформації від органів влади та інших структур, пройти дистанційний курс «Доступ до публічної інформації».

Аудиторія:

Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, зокрема, для журналістів і редакторів, а також для громадських активістів.

Формат навчання:

Навчання відбуватиметься на платформі дистанційних курсів (http://www.mli.org.ua/).

Впродовж курсу учасники дізнаються про:

  • основні принципи та засади доступу до інформації;
  • оформлення відповідних запитів;
  • належних розпорядників інформації;
  • відповідальність, яку несуть уповноважені особи за неправомірне ненадання інформації;
  • оскарження неправомірних дій та ін.

Слухачі також матимуть можливість ставити додаткові питання експертам Центру демократії та верховенства права з тем дистанційного курсу.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту. Після його успішного складання учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.

Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно заповнити онлайн-анкету: https://goo.gl/forms/kcXabfNSxlNZGCp63

Заповнення анкети повинне бути здійснено за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.

Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Останній день подачі анкет – 1 квітня (включно). Результати відбору будуть повідомлені 3 квітня.

Додатково (поза конкурсом) Центр демократії та верховенства права розгляне заявки від кандидатів, готових підтримати діяльність Центру. Деталі за посиланням: https://cedem.org.ua/who-we-are/donate/

За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсі звертайтеся за електронною адресою  edu@medialaw.kiev.ua.

Курс проводиться за підтримки Уряду Швеції.