30 вересня 2020 року, Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та ІСАР Єднання в рамках проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, організовує прес-брифінг “Публічна презентація Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні”.
Карта правових реформ для громадянського суспільства — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр.
Карта правових реформ покладена в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Цей документ став напрацюванням понад 200 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України.
Захід відбудеться 30 вересня 2020 року (середа) з 10:00 до 11:30 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.
СПІКЕРИ
- Олександр ЯРЕМА, Державний секретар Кабінету Міністрів України
- Володимир ШЕЙГУС, ІСАР Єднання
- Максим ЛАЦИБА, УНЦПД
- Олеся ХОЛОПІК, ЦЕДЕМ
Робоча мова заходу – українська. Буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову.
До участі у прес-брифінгу запрошуються журналісти та журналістки різних профілів, комунікаційні менеджери та менеджерки громадських, благодійних об’єднань та міжнародних організацій, які зацікавлені в покращенні правового середовища для громадського сектору.
Реєстрація на подію за посиланням https://forms.gle/yVA9h36MrcwYroiH6.
Якщо у вас виникли додаткові запитання, прохання звертатися до Валерії Дідик, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ, v.didyk@cedem.org.ua
Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).