Акція “Увага! Аварійно небезпечна Україна”

Початок події: 2017-05-16 09:40:00

Запрошуємо вас на акцію “Увага! Аварійно небезпечна Україна”, яка відбудеться 16 травня 2017 року о 9:40 біля Верховної Ради України.

Зміст акції: Під стінами Верховної Ради буде облаштована інсталяція з “жертвами” ДТП, які гинуть щодня через перевищення швидкості, алкоголь, використання мобільних телефонів за кермом та ігнорування пасків безпеки. Таким чином, у Всесвітній тиждень безпеки дорожнього руху активісти громадських організацій хочуть привернути увагу урядовців, депутатів та суспільства до проблеми дорожньої аварійності та травматизму.

В Україні – одні з найвищих показників за смертністю та травматизмом серед країн Європи. Не зважаючи на це, депутати та урядовці надто мало уваги приділяють проблемам дорожнього руху. Крім того, в країні майже два роки ніхто не контролює швидкість на дорогах, інфраструктура будується за застарілими стандартами, рівень користування ременями безпеки – катастрофічно низький, а штрафи за порушення правил дорожнього руху досі малі.

Активісти озвучать вимоги до парламенту, виконавчої влади та заклики до пересічних учасників дорожнього руху.

Під час акції відбудеться прес-брифінг в якому візьмуть участь активісти та народні депутати України:

  • Мустафа Найєм, народний депутат України;

  • Ігор Діденко, народний депутат України;

  • Олеся Холопік, координатор Кампанії “За безпечні дороги”, старший менеджер проектів Центр демократії та верховенства права;

  • Віктор Загреба, засновник ГО “Vision Zero”, експерт Реанімаційного Пакету Реформ;

  • Владислав Власюк, співзасновник  ГО “LEAD office”;

  • Олексій Павловський, засновник ГО “Національна платформа безпеки руху”, ініціатор  PITBULL Kiev.

Дата та місце проведення акції:  16  травня  о 9:40 на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради (вул. Грушевського, 5).

Контактна особа: Олеся Холопік, (098) 197-19-60, o.kholopik@gmail.com

Акредитація ЗМІ за телефоном (050) 947-42-47 (Юрій Примачук), або електронною поштою y.prymachuk@cedem.org.ua

Організатори: Центр демократії та верховенства прав, ГО “Vision Zero” в рамках Кампанії “За безпечні дороги” у партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ, Асоціацією велосипедистів Києва,  LEAD office, Pitbull Kiev, Національною платформою безпеки руху