Глобальна конференція “Розбудова громадянської довіри через відкритість та залученість”

Початок події: 2017-05-19 10:00:00

19-20 травня 2017 року у Києві відбудеться друга глобальна конференція законодавчої відкритості “Розбудова громадянської довіри через відкритість та залученість”. Організатори заходу ініціатива «Відкритий парламент», до якої входить ЦЕДЕМ, а також Верховна Рада та Робоча група з законодавчої відкритості Партнерства «Відкритий уряд». У заході візьмуть участь депутати, громадські діячі та парламентські експерти з усього світу.

Захід об’єднає передових законодавців, державних службовців та представників громадянського суспільства, щоб знайти відповідь на запитання, як законодавча відкритість може укріпити довіру громадськості до представницьких інституцій та побудувати адаптивну законодавчу гілку влади зразка 21 століття. Поза тим, в рамках конференції планується проаналізувати, яким чином парламенти можуть застосувати нову політику законодавчої залученості «Партнерства Відкритий уряд», яка полягає у розробці та втіленні планів та зобов’язань щодо законодавчої відкритості.

Зокрема, заплановано обговорення таких тем:

  • Як громадськість і парламентарі можуть працювати спільно, поважаючи вклад один одного;
  • Які новаційні підходи можуть бути застосовані у використанні відкритих даних для активізації діалогу і прозорості;
  • Чи може національний бюджет бути відкритим і тим самим залучати до співпраці представників влади та експертного громадського середовища;
  • Як саме завдяки прозорості та відкритості ми можемо протистояти фейковим новинам.

Детальну програму заходу читайте за посиланням.

Зареєструватися для участі в заході можна на сайті події