Завершено набір на дистанційний курс з авторського права для журналістів

Початок події: 2015-12-02 09:00:00

Завершено набір на новий дистанційний курс – з авторського права.

Протягом навчання ви дізнаєтеся про те, що робити, коли вашу статтю без дозволу передрукували, як правильно оформлювати посилання на чужі матеріали, чи можна використовувати відео з YouTube та багато іншого. Разом з нашими експертами ви розглянете багато інших актуальних в роботі журналістів випадків.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту. Після його успішного складання учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.

Аудиторія:

Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, в першу чергу – для журналістів і редакторів, а також викладачів факультетів журналістики.

Формат навчання:

Навчання відбуватиметься на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (http://www.mli.org.ua/).

Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно заповнити онлайн-анкету:https://docs.google.com/forms/d/1KHFIhFO-hLp0KJWhtRPaQPQhrnKHFQqhlXA7aGHoob8/edit?usp=sharing_eid&ts=565c4165

Заповнення анкети потрібно здійснити за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.

Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Анкета повинна бути отримана Інститутом Медіа Права до 21 грудня 2015 року (включно). Результати відбору будуть повідомлені 23 грудня.

Додатково (поза конкурсом) Інститут Медіа Права розгляне заявки від кандидатів, готових підтримати діяльність Інституту. Деталі за посиланням: https://cedem.org.ua/who-we-are/donate/

За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсі звертатися до Інституту Медіа Права: електронна адреса – edu@medialaw.kiev.ua, телефон: (044) 383 20 44.