Медійне право

ЦЕДЕМ з моменту свого заснування у 2006 році спеціалізується на медійному праві. Наші експерти розробляють та адвокатують законопроекти, що сприяють позитивному розвитку медіа в Україні. також ми відстежуємо іншу законотворчу діяльність влади та протидіємо ухваленню законів, які негативно впливають на медійне середовище, обмежують свободу слова та порушують права журналістів.

Експерти регулярно готують та публікують аналітику з актуальних медійних тем, а також збірники, посібники та інші видання, які можна знайти у бібліотеці на цьому сайті.

Центр демократії та верховенства права надає безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Ми будемо раді поділитися своїм досвідом із усіма охочими. Зокрема, звертайтесь до нас із питань правового регулювання діяльності журналістів та засобів масової інформації. 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: напишіть лист на адресу hotline@cedem.org.ua, або зателефонуйте за номером: (044) 383 20 44 з 10.00 до 18.00 у робочі дні. Будь ласка, повідомляйте ваше прізвище та ім’я, а якщо ви представляєте певну організацію – також її назву.

Новини
Анонси
Інфографіка
Відео
Консультації
Аналітика
Бібліотека

Інші проекти напряму "Незалежні медіа"

Медійна освіта
Медійна освіта – важлива частина роботи ЦЕДЕМ з моменту заснування організації. Освітні курси з медійного…
Незалежна медійна рада
Незалежна медійна рада (НМР) – незаангажований та професійний орган саморегулювання у медійній сфері, створений у…
Суспільне мовлення
Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) –  український суспільний телерадіомовник, який об’єднує українські телеканали та радіостанції…
Міжнародна літня школа медійного права
Починаючи з 2005 року кожного року ми проводимо Міжнародну літню школу медійного права — тритижневий…
Архів
Роздержавлення преси
У 2015 році був ухвалений закон про реформування державних та комунальних ЗМІ. Над розробкою та…
Дивитись архів проектів