Інститут Медіа Права оголошує набір на дистанційний курс з доступу до інформації

October 17, 2019

Інститут Медіа Права запрошує журналістів та громадських активістів, зацікавлених отриманні інформації, що знаходиться в розпорядженні органів влади та інших осіб, пройти дистанційний курс «Доступ до публічної інформації».

Аудиторія:

Дистанційний курс розроблений для працівників ЗМІ, зокрема, для журналістів і редакторів, а також для громадських активістів. 

Формат навчання:

Навчання відбуватиметься на сайті дистанційних курсів Інституту Медіа Права (http://www.mli.org.ua/).

Впродовж курсу учасники дізнаються про:

  • основні принципи та засади доступу до інформації
  • оформлення відповідних запитів
  • належних розпорядників інформації
  • заходи відповідальності, які застосовуються до уповноважених осіб за неправомірне ненадання інформації
  • оскарження неправомірних дій та ін.

Слухачі також матимуть можливість ставити додаткові питання експертам Інституту Медіа Права з тем дистанційного курсу.

Контроль знань відбуватиметься за допомогою підсумкового тесту. Після його успішного складання учасники отримають сертифікат про проходження дистанційного курсу.

Для того, щоб стати слухачем дистанційного курсу, потрібно заповнити онлайн-анкету:  https://goo.gl/forms/QSWJifoqWnbAewNQ2

Заповнення анкети повинне бути здійснено за один сеанс. Це означає, що відкриту анкету неможливо зберегти для подальшого редагування.

Навчальна група формуватиметься на конкурсних засадах. Останній день подачі анкет – 12 лютого (включно). Результати відбору будуть повідомлені 14 лютого.

Додатково (поза конкурсом) Інститут Медіа Права розгляне заявки від кандидатів, готових підтримати діяльність Інституту. Деталі за посиланням: http://cedem.org.ua/who-we-are/donate//

За додатковою інформацією з питань участі в дистанційному курсі звертайтеся за електронною адресою  edu@medialaw.kiev.ua або за телефоном: (044) 496 05 80.

Дистанційний курс проводиться в рамках виконання проекту «Підтримка свободи медіа», який реалізується консорціумом за участі Інституту Медіа Права та на чолі з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів Європа (IREX Europe) за підтримки Європейського Союзу”