Краще управління через прозорість та доступ до публічної інформації: британський досвід для України

Початок події: 2017-09-18 12:30:00

18 вересня 2017 року о 12:30 у приміщенні бізнес-центру “Іллінський” (вул. Іллінська, 8) відбудеться круглий стіл “Краще управління через прозорість та доступ до публічної інформації: британський досвід для України”, присвячений питанням доступу до інформації та його ролі у розвитку демократії. У заході візьме участь Тетяна Олексіюк, заступник директора ЦЕДЕМ. Вона виступить на панельній дискусії, присвяченій ролі доступу до інформації у побудові кращої моделі урядування.

Також у рамках круглого столу відбудеться семінар щодо моделі доступу до інформації у державних органах за участі державних службовці, журналістів, представників громадських організацій, тощо. Його мета – буде обговорити основні проблеми доступу до інформації в Україні, як побудувати ефективні процеси з надання публічної інформації в Міністерстві, рекомендації державним органам з побудови механізму забезпечення прав громадян на доступ до публічної інформації.

Програму заходу дивіться за посиланням.

Захід проводиться в межах проекту «Навчання з public policy для підвищення якості процесу реформування» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».