Круглий стіл: «Львівські медіа: проблеми середовища, можливості та перспективи»

Початок події: 2016-11-18 13:00:00

У пятницю, 18 листопада, о 13:30 у Львові відбудеться круглий стіл на тему: «Львівські медіа: проблеми середовища, можливості та перспективи» за участі журналістів, редакторів львівських ЗМІ, організований Незалежною медійною радою.

Мета круглого столу – обговорити проблеми, що існують в журналістському середовищі в регіональному аспекті та спільно подумати над шляхами їх вирішення; налагодити взаємодію Незалежної медійної ради та журналістів задля того, аби спільними зусиллями сприяти вирішенню нагальних проблем в медійному середовищі на Львівщині та сприяти якісній журналістиці.

Під час круглого столу будуть обговорюватися такі питання:

  • Як виживати регіональним журналістам (проблеми ринкової монетизації і «джинса»);
  • Юридичний захист журналістів;
  • Застосування новітніх технологій для регіонального медіабізнесу;
  • Проблема системного підвищення кваліфікації і перепідготовки журналістських кадрів;
  • Відповідальність журналіста за якість інформації та нові виклики щодо етичних стандартів;  
  • Як гуртуватися і допомагати в рамках професійної саморегуляції;
  • Зміни в медіа середовищі у зв’язку з роздержавленням та створенням суспільного мовлення тощо.

Участь в обговоренні також візьмуть члени Незалежної медійної ради: Наталія Лигачова, голова Незалежної медійної ради; Тарас Шевченко, член Незалежної медійної ради, директор Центру демократії та верховенства права; Отар Довженко, журналіст, викладач Школи журналістики УКУ, член Незалежної медійної ради; Тарас Петрів, медіаексперт, президент фундації «Суспільність», член Незалежної медійної ради; Ігор Розкладай, юрист Інституту медіа права, секретар Незалежної медійної ради; Роман Головенко,  медіаюрист, керівник правових проектів ГО «Інститут масової інформації», секретар Незалежної медійної ради.

Захід відбудеться у залі «Леополіс Хол», що знаходиться в торговій галереї «Опера Пасаж» за адресою: м. Львів, пр-т. Свободи, 27.

Початок реєстрації та вітальна кава – о 13:00.

Прохання зареєструватися для участі, надіславши листа на електронну адресу: yulia@medialaw.kiev.ua

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном: 0674738664

Довідково: Незалежна медійна рада – громадський орган, створений з метою утвердження високих професійних стандартів журналістики та задля об’єктивного розгляду спірних питань і ситуацій, які виникають у інформаційному просторі України. Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор Медіа (раніше – ГО «Телекритика»), Інститут Масової Інформації, Інтерньюз-Україна, Фундація «Суспільність», Центр Демократії та Верховенства Права (раніше – Інститут Медіа Права)).

Захід організований Центром демократії та верховенства права за підтримки Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA).