Круглий стіл: «Медіа Харківщини: національні виклики та регіональні проблеми»

Початок події: 2018-09-11 11:00:00

Незалежна медійна рада запрошує всіх зацікавлених представників медійної спільноти, громадянського суспільства, активістів на круглий стіл, присвячений обговоренню проблем, які постають перед медіа Харківщини при підготовці журналістських матеріалів, як у загальнонаціональному, так і в регіональному розрізах. Харків завжди був і залишається особливим регіоном, у якому перепліталися інтереси різних політичних сил, через що, в свою чергу, існує специфічне середовище для функціонування медіа.

Протягом заходу планується обговорити, зокрема, такі питання:

  • Медіа та вибори: як ефективно працювати регіональним журналістам?
  • Висвітлення військового конфлікту: наскільки варто бути обережними?
  • Професійні стандарти журналістики на регіональному рівні: чи існує справжній запит на їх дотримання від аудиторії?

Час та місце проведення: 11 вересня, 11:00-14:00,

Місце проведення: ALevel Hub (Конференц-зал). Харків, вулиця Павлівська, 6, 2-ий поверх.

Адреса у Google map: https://goo.gl/maps/QFaXfhY8PFA2

Початок реєстрації – о 10:30. Реєстрація учасників є обов’язковою. Просимо зареєструватися тут: (https://goo.gl/hmmHEp).  

Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор Медіа, Інститут Масової Інформації, Інтерньюз-Україна, Фундація «Суспільність», Центр Демократії та Верховенства Права). Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики.

Учасниками заходу будуть члени Незалежної медійної ради Тарас Петрів (Фундація «Суспільність», президент), Діана Дуцик (незалежна медіаекспертка, журналістка) та Роман Головенко (Інститут Масової Інформації, керівник правових проектів).

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.