Круглий стіл: «Медіа та Франківщина: національні виклики та регіональні проблеми»

Початок події: 2018-06-26 12:00:00

26 червня в Івано-Франківську Незалежна медійна рада проведе круглий стіл «Медіа та Франківщина: національні виклики та регіональні проблеми», присвячений обговоренню проблем, з якими стикаються регіональні медіа на Франківщині при підготовці журналістських матеріалів.

Протягом заходу заплановано обговорити, зокрема, такі питання:

  • Медіа та вибори: як працювати регіональним журналістам в умовах турбулентності?
  • Проблеми дотримання журналістської етики в умовах інформаційної війни
  • Довіра до медіа: як знайти відповіді на основні виклики?

Участь у заході візьмуть члени Незалежної медійної ради Роман Головенко (Інститут Масової Інформації, керівник правових проектів), Тарас Петрів (Фундація «Суспільність», президент), Олена Голуб (Інститут Масової Інформації, керівниця моніторингового відділу) та інші.

Час та місце проведення: 26 червня, 12:00-15:00, Готель «Станіславів» (м. Івано-Франківськ, вулиця Чорновола, 7, конференц-зала з круглим столом). Початок реєстрації – об 11:30. Реєстрація учасників є обов’язковою (https://docs.google.com/forms/d/1ZnsKFHQYd6MwRj97UOSqoIdUmhWiooYJj10FwGMOHdc/edit).

Незалежна медійна рада була заснована наприкінці 2015 року провідними медійними громадськими організаціями України (Детектор Медіа, Інститут Масової Інформації, Інтерньюз-Україна, Фундація «Суспільність», Центр Демократії та Верховенства Права). Незалежна медійна рада функціонує як постійний громадський моніторинговий та консультативний орган, що розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики.

Проект здійснено за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.