Круглий стіл: «Управління швидкістю в населених пунктах»

Початок події: 2018-03-13 10:00:00

13 березня 2018 року (вівторок) з 10:00 до 12:00 в будівлі Міністерства інфраструктури України (просп. Перемоги, 14, зал 303) відбудеться круглий стіл “Управління швидкістю в населених пунктах”, організований Міністерством інфраструктури України у партнерстві з Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги”.

Під час заходу  відбудеться презентація та обговорення  проекту методики (алгоритму) прийняття рішень щодо зміни  існуючого обмеження швидкості в 50 км/год в населених пунктах. Цей проект методики був розроблений експертами Кампанії “За безпечні дороги” на основі міжнародних рекомендацій та спирається на список з 21 факторів ризику, притаманних містам.

До участі у заході запрошені представники центральних органів виконавчої влади, Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування, лідери громадських організацій, українські та міжнародні.

Акредитація за телефоном: Юрій Примачук 050-947-42-47

Для того, щоб зареєструватись потрібно відправити листа на пошту uasaferoads@gmail.com  із зазначенням ПІБ, посади та організації до 15:00 12 березня, оскільки в будівлі Міністерства діє пропускний режим.

Кампанія “За безпечні дороги” – адвокаційна кампанія, спрямована на зменшення смертності та травматизму на дорогах України. Ініційована Центром демократії та верховенства права у партнерстві з ГО “Vision Zero”, Асоціацією велосипедистів Києва, Автоакадемією водійської майстерності та об’єднує міжнародних, українських експертів, представників законодавчої та виконавчої влади.