Круглий стіл: «Як зупинити епідемію перевищення швидкості на дорогах України?»

У четвер, 19 січня, о 14:30 в рамках Кампанії «За безпечні дороги» відбудеться круглий стіл на тему: «Як зупинити епідемію перевищення швидкості на дорогах України?», присвячений проблемі надмірної швидкості, яка сьогодні є однією з основних причин високого рівня смертності та травматизму на дорогах України. Захід відбудеться за

Мета заходу: напрацювати шляхи вирішення проблеми перевищення швидкості та зменшення рівня ДТП, смертності й травматизму на дорогах.

Обговорення відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14, готель «Хрещатик», зал  «Володимирський». Початок реєстрації та кава-пауза о 14:00. Тривалість – 2 години.

Учасники обговорять, яким має бути офіційний ліміт швидкості на дорогах і чи потрібного його змінювати; як ефективно контролювати перевищення швидкості на дорогах, а також чи відповідають наявні в чинному законодавстві України розміри штрафних санкцій за порушення швидкісного ліміту, буде також проаналізовано міжнародний досвід боротьби з цією проблемою та ін.

Участь у засіданні круглого столу візьмуть:

  • Ігор Діденко, народний депутат України;
  • Мустафа Найєм, народний депутат України;
  • Костянтин Бушуєв, заступник голови Національної поліції України;
  • Алан Росс, президент Міжнародного центру безпеки дорожнього руху;
  • Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, ініціатор Кампанії «За безпечні дороги»;
  • Віктор Загреба, адвокаційний менеджер Кампанії «За безпечні дороги», засновник ГО «Vision Zero».
  • Оксана Сидорук, фахівець з дослідження комунікації Міжнародного дослідницького агентства Ipsos
  • Ерік Хойруп, лідер команди проекту «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні»

 

Організатори − Центр демократії та верховенства права в партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ та проектом «Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні».  

Акредитація за телефоном:  050-947-42-47  або за електронною адресою – y.prymachuk@cedem.org.ua

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: