Презентація Маніфесту за безпечні дороги в Україні 2024: що вимагає громадянське суспільство

March 22, 2024

Інформаційна агенція “Укрінформ”, м.Київ

27 березня 2024 року, з 09:30 до 11:00

Гібридний формат: офлайн (м.Київ) + Zoom-трансляція

Повномасштабна війна з РФ зачепила кожну сферу нашого життя. Вона стала викликом для національної цілісності й безпеки, економічного, соціального і культурного розвитку країни, загрожуючи життю мільйонів українців. Збереження та розвиток людського капіталу, фізичне повернення частини громадян, які перебувають нині за кордоном, та їхня реінтеграція в суспільство вимагають гарантій безпеки – зокрема і безпеки на дорогах.

Проаналізувавши дані Патрульної поліції, експерти Кампанії “За безпечні дороги” зробили висновок: саме проблема надмірної швидкості є найпріоритетнішою для України. У 2023 році вона стала офіційною причиною більшості смертельних ДТП, забравши життя 1716 людей (56% від усіх зареєстрованих загиблих), а ще 12364 особи зазнали поранень. Тож надмірна швидкість на дорогах лишається “вбивцею номер один” в Україні.

Під час заходу ЦЕДЕМ та представники громадянського суспільства представлять вимоги до органів державної влади, що були сформовані спільно та викладені в оновленій редакції Маніфесту за безпечні дороги в Україні 2024. Цьогоріч підписантами Маніфесту є 39 організацій.

Для участі в презентації запрошуємо зацікавлених журналістів, блогерів та представників організацій громадянського суспільства. Для учасників та учасниць, які перебувають не в Києві, буде доступна онлайн-трансляція на Facebook-сторінці Кампанії “За безпечні дороги”.

Подія відбудеться 27 березня 2024 року у м. Києві о 09:30

Акредитація для участі: events@cedem.org.ua

Акредитація триватиме до 18:00 26 березня. Для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище і назву видання, організації, яку представляєте.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.