25 березня відбудеться онлайн-сесія “Як Фінляндії вдалося? Секрети фінського успіху впровадження медіаграмотності”

March 24, 2021

25 березня 2021 року о 13.00 у форматі Zoom-вебінар відбудеться онлайн-сесія «Як Фінляндії вдалося? Секрети фінського успіху впровадження медіаграмотності».

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України та Центр демократії та верховенства права.

Учасники: Тарас Шевченко – заступник Міністра культури та інформаційної політики України; Євгенія Кравчук – заступниця голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики; Ігор Розкладай – заступник директора Центру демократії та верховенства права, головний експерт з медійного права; Валерія Ковтун – менеджерка проекту з медіаграмотності, Міністерство культури та інформаційної політики України; Лео Пеккала – заступник директора Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU), Фінський національний аудіовізуальний інститут; Лаурі Пальса – старший радник Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Юлія Алаярві – менеджерка проекту Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Томмі Тоссавайнен – спеціаліст з планування Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа (MEKU); Сарі Муртонен – спеціаліст проекту, Department for Media Education and Audiovisual Media (MEKU).

Протягом кількох років Фінляндія очолює європейські рейтинги з медіаграмотності, а фіни мають репутацію нації з високим рівнем критичного мислення та навичками з протистояння дезінформації.

Під час онлайн-сесії фінські експерти з Департаменту медіаосвіти та аудіовізуальних медіа Фінського національного аудіовізуального інституту поділяться секретами комплексного підходу і найсучаснішими практиками щодо впровадження медіаграмотності на національному рівні.

Теми для обговорення:

  • медіаосвіта у Фінляндії: історія, ключові концепції та ефективні підходи;
  • створення національної програми з медіаграмотності та реалізація державної політики.
  • бачення майбутнього медіаграмотності у Фінляндії та в Україні;
  • кооперація з громадськістю та партнерами для реалізації програми з медіаграмотності;
  • найуспішніші кейси та ініціативи з медіаосвіти для різних вікових груп.

Робочі мови: англійська та українська. Долучитися до заходу можна за посиланням.

Програма заходу

Трансляція події також відбуватиметься на фейсбук сторінках МКІП та ЦЕДЕМ.