Навчальний семінар для представників громадянського суспільства Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії

Початок події: 2017-04-23 12:00:00

Реанімаційний Пакет Реформ, Центр демократії та верховенства права і Празький центр громадянського суспільства (Prague Civil Society Centre) вперше організовують та проводять навчальний тижневий семінар із вивчення реформ в Україні для представників Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану та Киргизстану.

Семінар триватиме 5 днів 23-29 квітня. Мета – ознайомити активістів, громадських діячів, журналістів та лідерів суспільної думки з країн Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії з реформотворчими процесами та суспільно-політичними трансформаціями, що відбуваються в Україні впродовж останніх трьох років.

Тижнева навчальна поїздка відбудеться у форматі тематичних днів, присвячених основним секторам реформ (антикорупція, юстиція, публічна адміністрація, децентралізація тощо). Учасники програми зустрінуться з провідними представниками українського громадянського суспільства та експертного середовища. Відвідають новостворені інституції та матимуть змогу безпосередньо ознайомитися із механізмами співпраці між громадянським суспільством і владою у впровадженні реформ.

Відбір учасників

Заявки на участь у програмі приймаються до понеділка, 20 лютого 2017 року.

Загальна кількість учасників становитиме 25 осіб, по п’ять представників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану та Киргизстану. Відбір учасників, а також повне покриття всіх витрат на поїздку (включаючи переліт до Києва, проживання та харчування) здійснюватиметься Празьким центром громадянського суспільства.

Завантажити інформацію про програму російською чи англійською.

Завантажити аплікаційну форму російською чи англійською.