Реанімаційний Пакет Реформ

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та просування реформ в Україні. Реанімаційний Пакет Реформ як неформальна громадська платформа був заснований Центром демократії та верховенства права й іншими громадськими організаціями та колом експертів під час Революції Гідності для консолідації зусиль та експертності громадськості з метою напрацювання законодавчих змін та впровадження реформ. У 2019 році РПР трансформувався у спілку громадських організацій та отримав відповідний юридичний статус. План перетворення об’єднання у спілку був розроблений за участі експертів ЦЕДЕМ. 

Мета, завдання і цінності РПР – це  підтримка та просування реформ для розбудови незалежної, згуртованої, демократичної, правової, сильної та авторитетної української держави із заможним суспільством і рівними можливостями кожної особи для розвитку і самореалізації, а також сприяння консолідації громадянського суспільства в Україні.

Спілка здійснює свою діяльність на засадах політичної незаангажованості та неафілійованості з бізнесом.

Колишній директор ЦЕДЕМ Тарас Шевченко (2005-2020) входив до Ради РПР, яка є органом стратегічного управління спілки і протягом п’яти років був її співголовою. Експерти Центру працюють у 4-х експертних групах Реанімаційного Пакету Реформ, зокрема у групі медіареформи, завдяки зусиллям якої був прийнятий закон про суспільне мовлення і, як результат, створений суспільний мовник. 

З 2014 по 2019 рік ЦЕДЕМ забезпечував інституційну, фінансову та організаційну підтримку РПР. Протягом 2014–2019 років ЦЕДЕМ залучав грантові кошти від Європейської Комісії та уряду Швеції на фінансування роботи Секретаріату РПР.

Новини
Анонси

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права працює над реалізацією проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується…
100 вчинків відповідальних громадян
Бути відповідальним – новий тренд! У 2021 році команда Центру демократії та верховенства права запустила…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Відкритий Університет Реформ
Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про…
Навчальні проєкти у сфері адвокації
Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на…