27 вересня Президент України затвердив Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки, з якою можна ознайомитися тут https://bit.ly/3ne0seB. Також Президент зазначив, що Кабінет Міністрів України має залучити організації громадянського суспільства до розроблення та затвердження трирічних планів заходів із реалізації Національної стратегії.
З 21 жовтня центральні органи виконавчої влади проводять обговорення заходів, проблем на вирішення яких вони спрямовані й очікуваних результатів, що доречно включити в перший трирічний план із реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства, який розраховано на період 2022-2024 років. З графіком цих обговорень можна ознайомитися тут https://fb.me/e/dSAOXnouW.
Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України запрошує співавторів Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні, учасників/учасниць Платформи за правові реформи для ОГС і інших експертів/експерток до обговорення пропозицій з боку організацій громадянського суспільства для подання/включення до проєкту Плану заходів на 2022-2024 рр із реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні. Експертами/експертками Ініціативи готуються відповідні пропозиції, з якими ви можете ознайомитися тут https://bit.ly/3joYB5G (оновлюються).
Обговорення відбудеться 25 жовтня 2021 року онлайн (у Zoom), початок о 17:00, тривалість до 1.5 год. З програмою події можна ознайомитися тут https://bit.ly/3B0eyFf (можливі несуттєві зміни).
Для участі в обговоренні прохання завчасно зареєструватися: https://forms.gle/iyjaagPo4zfW3d7p6, аби отримати посилання на zoom.
Віримо, що спільні зусилля організацій громадянського суспільства допоможуть сформувати життєспроможні й ефективні плани реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021-2026 роки.
У разі виникнення питань, звертайтеся до Артема Коновалова, legalreformscso@gmail.com.
Ця подія організована в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.