Керування автомобілем у нетверезому стані: як змінити ситуацію в країні?

Початок події: 2016-12-05 14:00:00

У понеділок, 5 грудня, о 14.00 у прес-центрі Українського кризового медіа центру відбудеться панельна дискусія на тему: “Керування автомобілем у нетверезому стані: як змінити ситуацію в країні?”, ініційована громадською організацією “LEAD office” у партнерстві з Кампанією “За безпечні дороги”.

Мета панельної дискусії – напрацювати пропозиції для вдосконалення чинного законодавства України в частині боротьби з пияцтвом за кермом та механізми співпраці з громадськістю в форматі інформування поліції про нетверезих водіїв.

Учасники заходу представлять статистику та проаналізують реальний стан справ з виконанням українського законодавства, яке регулює питання притягнення до відповідальності за вживання алкоголю за кермом; розкажуть про міжнародний досвід та провідні практики у недопущенні керування автомобілем у нетверезому стані, а також запропонують та обговорять основні стратегії для України у боротьбі з вживанням алкоголю за кермом.

Спікерами дискусії будуть:

  • Мустафа Найєм, народний депутат України
  • Богдан Глядик, партнер юридичної компанії VERLEX, автоюрист
  • Олексій Павловський, засновник ініціативи боротьби з пияцтвом за кермом “Pitbull KIEV”
  • Тетяна Андрєєва, експерт з охорони громадського здоров’я
  • Тарас Гук, експерт громадської організації “LEAD office”
  • Олеся Холопік, координатор Кампанії “За безпечні дороги”, старший менеджер проектів Центру демократії та верховенства права

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім, прес-центр Українського кризового медіа центру.

Для участі необхідно заповнити  форму:  https://goo.gl/forms/T5YkOBT8rLcU5U8Z2         

Акредитація ЗМІ за телефоном або електронною скринькою:   контактна особа – Юрій Примачук, тел 050-947-42-47, y.prymachuk@cedem.org.ua


Law Enforcement Agencies Development office
(LEAD office) – громадська організація формату think tank, що підтримує розвиток органів правопорядку, передусім Національної поліції. Експертна та інша зовнішня підтримка, сприяння конструктивній співпраці між владою та громадськістю,  формування інституційної пам’яті нової поліції.

Кампанія “За безпечні дороги” – всеукраїнська громадська кампанія спрямована на зменшення смертності та травматизму на дорогах.  Ініційована Центром демократії та верховенством права у партнерстві з Vision Zero,  Асоціацією велосипедистів Києва, Автоакадемією водійської майстерності та  об’єднує міжнародних, українських експертів, представників законодавчої та виконавчої влади.