Презентація щорічного дослідження “Рівень користування ременями безпеки серед водіїв у містах України у 2020 році”

November 30, 2020

7 грудня 2020 року Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги” спільно з ГО “Vision Zero” презентує результати щорічного дослідження рівня користування ременями безпеки серед водіїв в Україні.

У 2017 році середній показник рівня користування ременями безпеки у водіїв в обласних центрах складав 15%. Натомість, у 2018 році кількість водіїв, що пристібаються, зросла більш ніж наполовину: з 15% до 23%. У 2019 році ременями користувалися 24,4% водіїв, що майже ідентично результатам дослідження у 2018 році.  

Цьогорічне дослідження “Рівень користування ременями безпеки серед водіїв у містах України у 2020 році” було проведене у жовтні 2020 року в 24 містах України: у 22 обласних центрах, а також у містах Сєвєродонецьк Луганської області і Маріуполь Донецької області. 

Презентація результатів дослідження відбудеться 7 грудня 2020 року (понеділок) з 11:30 до 12:30 в Українському кризовому медіа-центрі (УКМЦ) за адресою вул. Хрещатик 2, Київ.

Робоча мова заходу українська.

До участі у заході запрошуються представники громадського сектору та органів державної влади, які працюють у сфері безпеки дорожнього руху. 

Презентація буде транслюватися онлайн на офіційній сторінці Українського кризового медіа-центру на платформі YouTube, на офіційних сторінках в Facebook ЦЕДЕМ та Кампанії “За безпечні дороги”.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, прохання звертатися до Діани Наливанної, координатора Кампанії “За безпечні дороги” на електронну скриньку diana.nalyvanna@gmail.com