Проблеми у сфері доступу до публічної інформації і як новий онлайн курс допоможе їх розв’язати

Початок події: 2017-03-01 12:00:00

1 березня о 12:00 у приміщенні ІА “Укрінформ”  (вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх), відбудеться  прес-конференція, присвячена запуску нового навчального онлайн курсу «Доступ до публічної інформації: від А до Я», розробленого експертами Центру демократії та верховенства права. Курс створено за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» у співпраці з Уповноваженим ВРУ з прав людини.

Азам, як пересічному громадянину дізнатись, що відбувається за дверима державних органів, можна навчитися, прослухавши відкритий та безкоштовний курс лекцій на веб-платформі Prometheus. Учасники прес-конференції розкажуть про особливості он-лайн курсу, а також про проблеми доступу до інформації та шляхи їх вирішення.

Курс розрахований на широке коло громадян, які не володіють спеціальними знаннями у галузі доступу до публічної інформації, але бажають їх отримати. Особливо цікавим він буде для громадських активістів, журналістів, державних службовців та студентів-правників.

Учасники:

  • Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні;
  • Валерія Лутковська, Уповноважений ВРУ з прав людини;
  • Тетяна Олексіюк, заступниця директора Центру демократії та верховенства права;
  • Іван Примаченко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.