Регулювання/саморегулювання діяльності медіа під час виборів: експертне обговорення

7 червня у Києві з 11:00 до 13:00 відбудеться експертне обговорення на тему «Регулювання/саморегулювання діяльності медіа під час виборів». Медійні експерти та представники громадськості озвучать підсумковий аналіз президентської кампанії та обговорять питання висвітлення майбутніх парламентських виборів. Організаторами заходу є Центр демократії та верховенства права та Незалежна медійна рада.

В Україні вже стартувала передвиборча парламентська кампанія. Досвід виборів Президента вказує, що інформацію про політичне життя країни виборці шукатимуть передовсім у медіа. Зокрема, 74% українців називають серед топ-джерел телебачення а 27,5% згадують інтернет-ЗМІ. Тож від об’єктивності та неупередженості медіа безпосередньо залежатиме результат виборчих перегонів.

Участь у дискусії візьмуть Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права; Наталія Лигачова, голова ГО «Детектор медіа», шеф-редактор порталу «Детектор медіа»;  Олена Голуб, керівниця моніторингового відділу ІМІ; Тарас Петрів, Фундація «Суспільність».

До обговорення плануємо такі питання:

  • Висвітлення президентської кампанії у медіа 2019 року. Підсумки та уроки на майбутнє.
  • Проблеми та перспективи висвітлення парламентської кампанії на виборах 2019 року.
  • Чи можливе само/співрегулювання медіа під час виборчих кампаній.


Для участі необхідно заповнити форму за посиланням
https://docs.google.com/forms/d/1C2tPveFCEruv06OXmiQqXIKBMRK4a5sE_jCjJfW44BM/edit

Детальніша інформація та програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам.

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: