Онлайн-обговорення “Road Safety Talks” до річниці підписання Маніфесту за безпечні дороги в Україні

November 17, 2020

26 листопада 2020 року, Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) в рамках Кампанії “За безпечні дороги” організовує онлайн-обговорення “Road Safety Talks” до річниці підписання Маніфесту за безпечні дороги в Україні. 

Маніфест за безпечні дороги підписали 26 листопада 2019 року 26 українських організацій та ініціатив, які працюють у сфері безпеки руху. Він є дороговказом для України на шляху до безпечних доріг. У Маніфесті запропонований комплекс дій з 11 конкретних кроків, які дозволять суттєво знизити кількість ДТП і зменшити їхні наслідки, а у майбутньому звести смертність на дорогах до нуля. 

Ознайомитися з текстом Маніфесту можна за посиланням.

Метою події є обговорення стану досягнення ключових завдань Маніфесту за безпечні дороги за 12 місяців з моменту його підписання, поточних змін в державній політиці у сфері безпеки руху та напрацювання спільного бачення подальших кроків від органів влади і громадянського суспільства для зниження кількості ДТП з загиблими і травмованими. 

Захід відбудеться 26 листопада 2020 року (четвер) з 11:00 до 12:30 на платформі Zoom.

Робоча мова заходу українська.

До участі у заході запрошені представники громадських об’єднань та благодійних організацій, міжнародних організацій, органів державної влади, а також інші експерти та фахівці аналітичних центрів і організацій громадянського суспільства, які зацікавлені в адвокації змін у сфері безпеки дорожнього руху.

Обговорення буде транслюватися онлайн на офіційних сторінках в Facebook ЦЕДЕМ та Кампанії “За безпечні дороги”.

Якщо у вас виникли додаткові запитання, прохання звертатися до Діани Наливанної, координатора Кампанії “За безпечні дороги” на електронну скриньку diana.nalyvanna@gmail.com