Серія майстерень з безпеки для активістів/ок, правозахисників/ць та волонтерів/рок у рамках міжнародної конференції “Наслідки війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства”

April 21, 2022

Відкрито реєстрацію на серію майстерень з безпеки для громадських активістів/ок, правозахисників/ць та волонтерів/рок у рамках міжнародної конференції “Наслідки війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства” 27-29 квітня 2022

29 квітня 2022 відбудеться серія майстерень з безпеки для громадських активістів, волонтерів та правозахисників. Майстерні будуть присвячені темам фізичної, психологічної та цифрової безпеки, адже в умовах війни від цього залежать шанси вижити та зберегти змогу працювати. Формат включатиме онлайн роботу з фаховими тренерками, надання знань та вмінь, які можна застосувати у житті.

Майстерня організована ЦЕДЕМ у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», спеціально для міжнародної конференції.  

Воркшопи будуть присвячені:

  • Кібербезпеці, де навчимо захищати свій цифровий простір: месенджери, сайти, соцмережі, дані на флешках чи гаджетах, безпечно передавати фото та відео. А ще розповімо, як підготувати свої пристрої до перевірок на ворожих блокпостах та ситуації, коли їх вилучають.

Для участі необхідно:

до 18:00 (за київським часом) 27 квітня 2022 року заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/Zz8H3ddRUBNoJYNY8 

Посилання для доступу буде надіслане після реєстрації.

  • Психологічній безпеці, де йтиметься про те, як виявити емоційне вигорання, самостійно йому протидіяти, помітити та запобігти “комплексу провини вцілілого”, котрий виникає у людей, що перебувають у безпеці. А ще навчимо працювати з першими ознаками посттравматичного синдрому.

Для участі необхідно:

до 18:00 (за київським часом) 27 квітня 2022 року заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/HWMRZ4HRwc7fRSTZA 

Посилання для доступу буде надіслане після реєстрації.

 

  • Фізичній безпеці, навички якої допоможуть учасникам виявляти та запобігати ризикам у зоні бойових дій, як-то загроза потрапити у полон чи бути депортованими. А також тренерка надасть алгоритми поведінки в таких умовах або під час виїзду на безпечну територію.

Для участі необхідно:

до 18:00(за київським часом) 27 квітня 2022 року заповнити коротку форму за посиланням: https://forms.gle/WMNJNGnRiqDQYh6TA 

Посилання для доступу буде надіслане після реєстрації.

Тренерки воркшопів:

  • Аліна Елєвтєрова, консультантка з цифрової безпеки “Лабораторії цифрової безпеки”. Мар’яна Яцишин, комунікаційниця та консультантка цифрової безпеки, SAFETAG аудиторка.
  • Олена Ковальчук, психологиня, викладачка, бізнес-тренерка, сертифікована HR-консультантка та коуч, членкиня Української Спілки та Транзактних Аналітиків (УСТА) та Української спілки психотерапевтів (УСП)
  • Анна Литвинова, громадська активістка, правозахисниця, юристка, тренерка, експертка з питань безпеки організацій громадянського суспільства. Спеціалістка з безпеки організації мирних зібрань та заходів, а також з питань особистої безпеки громадських активістів.

До участі в майстернях запрошуємо громадських активістів\активісток, громадських діячів та діячок, правозахисників\иць, керівників\иць громадських організацій, представників та представниць міжнародних донорських структур.

Заходи відбудуться онлайн, на платформі ZOOM з трансляцією на фейсбук-сторінці Центру демократії та верховенства права https://www.facebook.com/CEDEMUA 

Контакти:

У разі виникнення додаткових питань та уточнень, просимо звернутися до Олександри Мельник o.melnyk@cedem.org.ua.

27-29 квітня 2022 року в м. Варшава (Республіка Польща) відбудеться міжнародна конференція «Після війни: переосмислення майбутнього громадянського суспільства».

Міжнародна конференція проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР Єднання, Україна) та Фундацією розвитку системи освіти (FRSE, Польща) за фінансової підтримки Посольства США в Україні та Чорноморського Фонду регіонального співробітництва, проєкт Німецького фонду Маршалла. Партнери конференції: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», Європейський Союз у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства» та Координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Співтворці міжнародної конференції: громадська спілка «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ»; коаліція з документування воєнних злочинів «Україна. П’ята ранку»; міжнародний фонд «Відродження»; Український Жіночий Фонд в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» за підтримки уряду Канади; Український Інститут; Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ); «Інтерньюз»; ГО «Ефективні комунікації».