Штучний інтелект: права і свободи цифрової реальності

July 8, 2021

Штучний інтелект наразі використовується у багатьох сферах життя – в соціальних мережах та навіть на міських вулицях. Але чи всі розуміють, що це таке? Чи потрібно розробити регулювання? Які сфери потребують нашої найприскіпливішої уваги вже сьогодні? Відповіді на ці та багато інших запитань ми спробуємо надати на нашому заході.

Запрошуємо усіх охочих на Форум “Штучний інтелект: права і свободи цифрової реальності” 21 липня у Києві, під час якого українські та міжнародні експерти громадянського суспільства, індустрії й державного сектору спробують з’ясувати, чи такий страшний штучний інтелект, яким його малюють. 

Форум включатиме чотири тематичних блоки:

  • Загальний вплив штучного інтелекту на права людини – представники індустрії та громадського сектору поговорять про власне бачення штучного інтелекту, виклики і переваги його використання для прав людини;
  • Необхідність регулювання: право, етика чи їх вдале поєднання – дискусія щодо потреби встановлення “правил гри”, міжнародне право та національне законодавство, етичні кодекси та рецепт ідеального регулювання;
  • Системи розпізнавання облич та нагляду і права людини – загальна допустимість систем нагляду, їх переваги і недоліки крізь призму практики ЄСПЛ, баланс між обмеженням зловживань і захистом національних інтересів;
  • Правосуддя та штучний інтелект – про користь і небезпеку автоматизованого прийняття рішень, американські поразки та перемоги, європейські підходи і перспективи.

Дата: 21 липня

Час: 10:00-16:00

📌 Місце: Простір Inveria, зал North, вул. Володимирська, 49А, Київ (вхід блок Б) / паралельна трансляція у Zoom.

Для участі у заході необхідно зареєструватися: https://forms.gle/x4HpZL3BHRKFy1H2A

Дедлайн: 17 липня. 

Увага кількість місць для участі офлайн обмежена! 

Також для усіх зацікавлених буде організована трансляція у вільному доступі на фейсбук-сторінці Центру демократії та верховенства права.

Захід організовано ЦЕДЕМ в рамках проекту ECNL Stichting. Проведення заходу стало можливим завдяки підтримці ICNL через Ініціативу громадського простору, що фінансується урядом Швеції. Цей Форум став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.