Швидкість як проблема безпеки дорожнього руху: результати досліджень і пропозиції змін у державній політиці

Початок події: 2017-03-14 10:15:00

У вівторок, 14 березня, о 10:15 у прес-центрі Українського кризового медіа центру відбудеться прес-конференція: “Швидкість як проблема безпеки дорожнього руху: результати досліджень і пропозиції змін у державній політиці”. Захід ініційовано Центром демократії та верховенства права” у партнерстві з ГО “Vision Zero”  у рамках Кампанії “За безпечні дороги”.

Учасники заходу представлять:

  • Результати замірів реальної швидкості руху автомобілів у декількох містах України, що підтверджують повне ігнорування водіями встановлених обмежень швидкості.

  • Результати соціологічних досліджень, що засвідчують високу підтримку українцями зменшення швидкості руху, створення системи контролю швидкості та запровадження більш жорстких санкцій.

  • Пропозиції невідкладних дій, розроблені українськими та міжнародними експертами, для Верховної Ради, Уряду та Національної поліції. Їхня мета –  приборкання проблеми швидкості, що є фактором у понад 62% від усіх смертельних аварій на дорогах.

Спікерами будуть:

  • Юрій Лавренюк, заступник Міністра інфраструктури України.

  • Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, співголова Ради РПР.

  • Віктор Загреба, адвокаційний менеджер Кампанії “За безпечні дороги”, засновник ГО “Vision Zero”.

  • Олеся Холопік, координатор Кампанії “За безпечні дороги”, старший менеджер проектів Центру демократії та верховенства права.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім, прес-центр Українського кризового медіа центру.

Акредитація ЗМІ за телефоном або електронною скринькою: контактна особа – Юрій Примачук, тел 050-947-42-47, y.prymachuk@cedem.org.ua