Сеcія для створення списку вчинків відповідальних громадян: Миколаїв

October 25, 2022
Відповідальні вчинки бувають різними: успішно навчатися, здобувати призові місця у спорті чи поступатися місцем у транспорті.
 
Що є відповідальність для вас?
 
Якщо ви мешкаєте у Миколаєві або Миколаївській області, запрошуємо вас приєднатися до поширення культури відповідальності в Україні.
 
Долучайтеся до фасилітованої сесії (групового заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї), де ви візьмете участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Миколаєва!
 
Сесія відбудеться 4 листопада (четвер) в онлайн-форматі. На події ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.
 
Цей список разом із списками 19-ти інших міст стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером TheUkrainians ми створимо 10 яскравих відеоісторій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.
 
Для участі потрібно заповнити форму: https://bit.ly/37PgKTX.

Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com
 
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – The Ukrainians Media.