100 вчинків відповідальних громадян

«100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – це довгостроковий проєкт, що передбачає створення списку 100 вчинків відповідальних людей, які позитивно змінюють як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста. Ми прагнемо залучити якомога більше відповідальних громадян з усіх куточків України, будь-якої професії, віку чи гендеру, щоб разом надихнути усіх українців творити зміни, адже відповідальність – це новий тренд.  

Мета проєкту: сформувати всеукраїнську спільноту відповідальних громадян, підвищити рівень відповідальності громадян в Україні, створивши список зі 100 вчинків відповідальних громадян. Ми це зробимо з допомогою 19 амбасадорів із різних міст країни однодумців на місцях, які поділяють ідею про те, що разом ми здатні “запалити” інших пристрастю до позитивних змін. Список буде складений на фасилітованих сесіях (групового заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї). 

Як буде створюватись список

Список будуть створювати відповідальні, небайдужі та проактивні громадяни різного віку, професії, роду занять тощо.  

Міста, в яких будуть проведені заходи проєкту: Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Дрогобич, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Харків, Чугуїв, Житомир, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Богуслав.

Процес створення списку 100 вчинків відповідальних громадян потребує залучення великої кількості людей. Координувати роботу у кожному місті будуть амбасадори, яких ми попередньо відібрали. Кожен з них створюватиме спільноту, до якої ви також можете долучитися. Далі ви разом пройдете фасилітовані сесії  та сформуєте свій список вчинків. Наприкінці ми проведемо всеукраїнське голосування для вибору фінального списку 100 вчинків відповідальних громадян. 

Створення списку відбуватиметься з серпня 2021 року до липня 2022 року.

Кожен українець може долучитися до формування списку! Як саме? 

  1. Бути мешканцем одного з цих міст: Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Чернівці, Дрогобич, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Харків, Чугуїв, Житомир, Полтава, Суми, Чернігів, Черкаси, Богуслав; або віддати свій голос за вибір фінальних вчинків з будь-якої точки країни.
  2. Слідкувати за новинами сайту, невдовзі ми опублікуємо список амбасадорів з якими ви зможете зв’язатись для участі в проєкті.

Прогресивний реформатор, приватний підприємець, програміст, дизайнер, вчитель студент, депутат чи людина з іншою сфери всі можуть бути співтворцем списку 100 вчинків відповідальних громад, якщо відповідальність це слова, що мають для вас значення.

Що відбуватиметься зі створеним списком:

Разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності. 

Якщо ви бажаєте стати інфопартнером, поширити інформацію про проєкт “100 вчинків відповідальних громадян чи запропонувати інший формат співпраці задля посилення тренду відповідальності пишіть на пошту ua100actions@gmail.com 

Проєкт виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з National Democratic Institute (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). 

Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» The Ukrainians.

Новини
Анонси
Відео
Історії відповідальних

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права працює над реалізацією проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується…
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Відкритий Університет Реформ
Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про…
Навчальні проєкти у сфері адвокації
Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на…