Створюємо список 100 відповідальних вчинків разом: ЦЕДЕМ відкриває реєстрацію на онлайн-заходи для Києва

August 20, 2021
Маєте бажання зробити внесок у те, щоб відповідальності навколо стало більше? Запрошуємо взяти участь у створенні списку відповідальних вчинків киян, котрі змінюють на краще як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста.
 
Які дії потрібно зробити?
  • мати бажання поширювати культуру відповідальності;
  • заповнити форму до 30 серпня: https://bit.ly/37PgKTX.
2 та 9 вересня у Києві відбудуться дві фасилітовані сесії (групове заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї). Перша – для формування переліку вчинків, а друга – щоб узгодити спільне розуміння їх змісту. Протягом двох подій ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.
 
Цей список разом із списками 19-ти інших міст надалі стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.
 
Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com.
 
Незабаром ми анонсуємо пошук мешканців інших 19 міст (найближчі у вересні – Суми, Чернівці, Сєвєродонецьк), тож дочекайтесь свого.
 
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – The Ukrainians Media.