Тренінг “Судовий захист права на доступ до публічної інформації”

August 27, 2019

Центр демократії та верховенства права запрошує юристів та адвокатів взяти участь у навчальному тренінгу на тему: “Судовий захист права на доступ до публічної інформації”, що відбудеться 18 вересня в Києві. 

На тренінгу поговоримо про те, як застосовувати положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також розберемо що таке «трискладовий тест» та як правильно використовувати його на практиці, а також як збалансовувати право на приватність та право на отримання інформації. Розкажемо про прецедентні рішення Верховного Суду, поділимося цікавими нюансами судової практики у цій сфері та лайфхаками як виграти справу.

Для участі у тренінгу необхідно до 11 вересня (включно) заповнити форму за посиланням. Підтвердження участі відбуватиметься на конкурсній основі впродовж надходження заявок, але не пізніше 12 вересня. Організатори забезпечать учасників харчуванням та роздатковими матеріалами, а також компенсують вартість проїзду відібраним учасникам. Детальну програму заходу та місце проведення ми повідомимо учасникам, яким надійде підтвердження участі.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до Буртник Христини (ch.burtnyk@gmail.com, 044 383 20 44).

*Експерти Центру демократії та верховенства права є співавторами Закону “Про доступ до публічної інформації”, який на момент ухвалення у 2011 році був визнаний одним із 10-ти найкращих у світі і гарантує право громадян отримувати важливу для суспільства інформацію. 

Проведення тренінгу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Центру демократії та верховенства права та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.