Тренінг з доступу до інформації через відкриті електронні реєстри

Центр демократії та верховенства права запрошує учасників Мережі захисників права на доступ до публічної інформації взяти участь у тренінгу на тему: Доступ до інформації через відкриті електронні реєстри, що відбудеться у Києві 12 квітня 2017 року.

Під час тренінгу ви дізнаєтесь:

  • про важливі нюанси користування електронними реєстрами та які можливості вони відкривають
  • як дізнатись про фірми, нерухомість та землю, що у власності певних осіб
  • як за допомогою відкритих реєстрів проводити моніторинг декларацій та способу життя чиновників
  • які відкриті електронні реєстри є корисними для антикорупційного розслідування

Окрім того, ви дізнаєтесь про найбільш успішні розслідування, що стали можливими завдяки електронним реєстрам та зможете поставити лекторам власні питання.

Охочих взяти участь у тренінгу просимо до  6 квітня заповнити реєстраційну форму. Кількість місць обмежена, підтвердження участі відбуватиметься в процесі отримання заявок. Про результати відбору всіх учасників організатори повідомлять не пізніше 7 квітня 2017.

Детальніше інформація про програму та місце проведення заходу буде надіслана одночасно із підтвердженням відібраним учасникам. Організатори відшкодовують витрати, пов’язані з участю в заході, а саме учасникам із регіонів витрати за проїзд до м. Києва (купейне місце поїзду, Інтерсіті 2 клас).

З питаннями звертайтесь за адресою: k.burtnyk@cedem.org.ua

Ми надаємо безоплатні консультації із юридичних питань у сфері інформаційного та медійного права. Будемо раді поділитися з вами своїм досвідом.

Листи з інших питань не розглядаються.

Докладніше про консультації

 

Для того, щоб отримати інформацію, яка вас цікавить, зверніться до нас за допомогою гарячої лінії: