V Форум захисників права на доступ до інформації

Початок події: 2016-12-08 12:00:00

Центр демократії та верховенства права запрошує взяти участь у V Форумі захисників права на доступ до інформації, що відбудеться у Києві 8 грудня 2016 року.

Метою Форуму є обмін досвідом та спільна розробка стратегій, спрямованих на покращення доступу до інформації учасниками Мережі захисників права на доступ до інформації та громадськими активістами. У роботі Форуму візьмуть участь  представники державних органів, експерти у галузі доступу до інформації, адвокати, які мають широку практику у справах з доступу до інформації, учасники Мережі захисників права на доступ до інформації.

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, представників органів влади та громадян, які цікавляться темою доступу до інформації, долучитися до роботи Форуму 8 грудня  2016 року. Інформацію про місце проведення та детальну програму буде надіслано відібраним учасникам. Для участі у заході заповніть до 2 грудня реєстраційну форму.

Учасники  Форуму у форматі панельної дискусії обговорять такі питання:

  • узагальнення судової практики у сфері доступу до публічної інформації;
  • стан виконання законодавства про доступ та проблемні питання імплементації;
  • аналіз стратегічних судових справ та практики Європейського суду з прав людини;
  • поради фахівців, спрямовані на покращення ситуації у сфері доступу до інформації.

 

Також на Форумі буде презентовано нове видання Центру демократії та верховенства правапосібник для громадських активістів з питань судового оскарження порушень права на доступ до публічної інформації.

Форум проводиться за підтримки Уряду Швеції.