Створення списку відповідальних вчинків мешканців Черкас

September 21, 2021
Пристібати пасок в авто, правильно одягати маску на обличчя, телефонувати батькам, щоб довідатись, як у них справи та здоров‘я, прибирати в парку за своїм улюбленцем, сортувати сміття – все це – відповідальні вчинки.
 
А що означає слово “відповідальність” для вас?
 
Якщо ви мешкаєте в Черкасах і Черкаській області, запрошуємо вас приєднатися до поширення культури відповідальності в Україні.
Долучайтеся до фасилітованої сесії (групового заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї), де ви візьмете участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Черкас і області!
 
Сесія відбудеться 28 вересня в онлайн форматі. На події ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.
 
Цей список разом із списками 19-ти інших міст стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.
 
Для участі потрібно заповнити форму https://bit.ly/37PgKTX.
 
Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com.
 
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).
 
Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – the Ukrainians Media.