Створення списку відповідальних вчинків мешканців Дніпра

September 13, 2021

Пристібати пасок в авто, правильно одягати правильно маску на обличчя, телефонувати батькам, щоб довідатись, як у них справи та здоров‘я, прибирати в парку за своїм улюбленцем, сортувати сміття – все це – відповідальні вчинки.

А що означає слово “відповідальність” для вас?

Якщо ви мешкаєте в Дніпрі, запрошуємо вас приєднатися до поширення культури відповідальності в Україні Долучайтеся до двох фасилітованих сесій (групових занятть, під час яких учасники разом генерують ідеї), де ви візьмете участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Дніпра!

Сесії відбудуться 21 та 28 вересня в онлайн форматі. Перша (21 вересня) – для формування переліку вчинків, а друга (28 вересня) – щоб узгодити спільне розуміння їхнього змісту. Протягом двох подій ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список. Цей список разом із списками 19-ти інших міст стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку.

З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.

Для участі потрібно заповнити форму https://bit.ly/37PgKTX.

Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com.

Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – the Ukrainians Media.