Створення списку відповідальних вчинків мешканців Дрогобича

October 13, 0202

Запрошуємо мешканців міста Дрогобич!

Стати донором, голосувати на виборах, бути волонтером чи пити каву з екочашки – відповідальні вчинки, чи не так? А що означає слово “відповідальність” для вас?

Продовжуємо відкривати реєстрацію для громадян, які хочуть просувати культуру відповідальності в Україні! Цього разу пропонуємо взяти участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Дрогобича, котрі змінюють на краще як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста.

Що робити?

  • мати бажання поширювати культуру відповідальності;
  • заповнити форму 👉 https://bit.ly/37PgKTX.

Коли? 18 жовтня (понеділок) в онлайн-форматі відбудеться фасилітована сесія (групове заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї). Протягом події ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.

Учасники зможуть познайомитися з однодумцями та стати частиною спільноти відповідальних громадян.


Цей список разом із списками 19-ти інших міст надалі стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.

Питання? Пишіть на ua100actions@gmail.com.

Незабаром ми анонсуємо пошук мешканців інших міст, тож дочекайтесь свого.

Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – the Ukrainians Media.