VI Форум захисників права на доступ до інформації

Початок події: 2017-12-11 10:00:00

Центр демократії та верховенства права запрошує членів Мережі захисників права на доступ до інформації взяти участь у VI Форумі захисників права на доступ до інформації, що відбудеться 11 грудня у Києві

Метою Форуму є підвищення кваліфікації учасників Мережі захисників права на доступ до інформації, обмін досвідом та спільна розробка стратегій, спрямованих на покращення доступу до інформації. Участь у Форумі візьмуть представники державних органів, експерти у галузі доступу до інформації, адвокати, які мають широку практику у справах з доступу до інформації, учасники Мережі захисників права на доступ до інформації.

Під час Форуму відбудеться обговорення основних змін у сфері доступу до публічної інформації та стану виконання законодавства. Також запланована сесія з обговорення судової практики, під час якої учасники обміняються досвідом успішних справ.

Учасники Форуму також представлять нові ініціативи у сфері доступу до інформації. Зокрема, ЦЕДЕМ презентує онлайн-конструктор позовної заяви – інтерактивний інструмент, який дозволяє кожному легко створити позовну заяву до суду. Як результат запитувачі зможуть самостійно оскаржити порушення свого права на доступ до інформації.

Також будуть представлені результати моніторингів виконання законодавства про доступ до публічної інформації, проведених громадськими організаціями за 2017 рік.

Для участі у Форумі необхідно заповнити реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць обмежена. Відбір учасників відбуватиметься у порядку надходження заявок. За його результатами ЦЕДЕМ надішле підтвердження відібраним учасникам. Організатори відшкодують проїзд (потяг, купейне місце або другий клас Інтерсіті) тільки підтвердженим учасникам. Точна інформація про місце проведення та програма заходу буде повідомлено додатково. 

*Мережа захисників права на доступ до інформації – об’єднання юристів, адвокатів та громадських активістів, метою якого є гарантування правового захисту права кожного на доступ до інформації. Робота Мережі координується Центром демократії та верховенства права. Організація забезпечує постійне спілкування членів Мережі між собою для підтримки зв’язків і консолідації зусиль.