Відбір до Відкритого Університету Реформ-15 розпочато!

February 2, 2022

Центр демократії та верховенства права оголошує про початок відбору на 15 набір Відкритого Університету Реформ для майбутніх реформаторів та реформаторок. 

Тому якщо ти зацікавлений/на у сферах державної політики та реформ – тобі точно до нас!

Про проєкт:

Відкритий Університет Реформ це освітній проєкт для студентів та молодих людей віком до 25-ти років про реформи в Україні, перспективи та проблеми їх втілення, а також навички, необхідні майбутнім творцям реформ. 

Проєкт включає суботні лекції з відомими реформаторами України та небайдужими активістами, тренінги з особистісного розвитку та можливість реалізувати власний проєкт з командою вурівців. А втілити отримані знання учасники зможуть на стажуваннях у громадських організаціях чи державних органах.

Формат навчання:

Онлайн. На жаль, через високий рівень захворюваності на COVID-19 ми поки що не можемо повернутись до режиму офлайн, але обіцяємо, що онлайн буде ще краще!

Тривалість навчання:

ВУР-15 розпочнеться вже 5 березня та триватиме до 28 травня, тому сесія та навчання в університеті точно не постраждають. 

Що ще важливо знати?

  • Навчання безкоштовне. 
  • Брати участь може зацікавлена проактивна молодь з усієї України. 
  • Навчання відбуватиметься щосуботи. Проте тренінги можуть проходити також у вівторок. 
  • Відбір проводимо на конкурсній основі. Усі кандидати отримають листа з подальшою інструкцією. 
  • Якщо маєш питання – пиши на oureforms@gmail.com. Тема листа “Запитання ВУР-15”.

Подати заявку ви можете за цим посиланням! Після цього на всіх охочих очікує етап співбесід.Дедлайн подання заявок 20 лютого 2022 року (23:59). 

Побачимось на ВУР-15!

Відкритий Університет Реформ реалізовується Центром демократії та верховенства права. Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.