Відкритий Університет Реформ

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про реформи та долучитися до їх втілення.

ВУР – це 3 місяці лекцій, що охоплюють більшість реформ, які впроваджуються на час навчання, і практичні знання, що стосуються актуальних змін. Перший набір до Відкритого Університету Реформ відбувся в 2015 році. З того часу набори ВУР відбуваються двічі на рік. 

ВУР – це також стажування в громадських організаціях та реалізація учасниками власних проектів про реформи. Спікерами ВУР стають провідні фахівці, що мають значний досвід у впровадженні змін — члени громадських організацій, народні депутати, міністри, представники органів державної влади. Частина занять присвячена формуванню навичок, важливих для майбутніх реформаторів – стратегування, критичне мислення, лідерство, адвокація, публічні виступи.

Під час стажувань у громадських організаціях учасники ВУР мають змогу на практиці долучитися до реалізації певної реформи, опанувати нові знання і навички та дізнатися більше про роботу в громадському секторі. За роки роботи над проектом, ми побачили, що після закінчення Відкритого університету реформ, учасники мають можливість потрапити на роботу в громадські організації. 

Робота над проектами, що стосуються реформ, дає змогу знаходити креативні підходи до вирішення актуальних проблем. Починаючи з шостого набору ВУР, учасники успішно реалізували понад  20 проектів.

Кожному набору ВУР передує великий конкурс, що доводить: тема реформ в Україні актуальна для молоді. Випускниками ВУР стали понад 400 учасників. Багато з них сьогодні працюють в громадському секторі, органах державної влади, міжнародних проектах та організаціях.

ВУР реалізовується Центром демократії та верховенства права. Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права працює над реалізацією проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується…
100 вчинків відповідальних громадян
«100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – це довгостроковий проєкт, що передбачає створення списку 100 вчинків відповідальних…
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Навчальні проєкти у сфері адвокації
Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на…