Відкритий Університет Реформ

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – це освітній проєкт для молоді, яка прагне дізнатися більше про реформи та долучитися до їх втілення.

ВУР – це 3 місяці лекцій, що охоплюють більшість реформ, які впроваджуються на час навчання, і практичні знання, що стосуються актуальних змін. Перший набір до Відкритого Університету Реформ відбувся в 2015 році. З того часу набори ВУР відбуваються двічі на рік. Станом на кінець 2022 року було проведено 16 наборів.

ВУР – це також стажування в громадських організаціях та реалізація учасниками власних проектів про реформи. Спікерами ВУР стають провідні фахівці, що мають значний досвід у впровадженні змін – члени громадських організацій, народні депутати, міністри, представники органів державної влади. Частина занять присвячена формуванню навичок, важливих для майбутніх реформаторів – стратегування, критичного мислення, лідерства, адвокації, публічних виступів.

Під час стажувань у громадських організаціях учасники ВУР мають змогу на практиці долучитися до реалізації певної реформи, опанувати нові знання і навички та дізнатися більше про роботу в громадському секторі. За роки роботи над проєктом ми побачили, що ВУР стає стартовим майданчиком, після якого учасники продовжують втілювати зміни у громадських організаціях та державному секторі.

Після початку пандемії COVID-19 проєкт став ще масштабнішим, адже онлайн-формат зустрічей дозволив залучити активну молодь з усієї України. Тому з 2020 року ВУР має всеукраїнський формат.

Робота над проєктами, що стосуються реформ, дозволяє знаходити креативні підходи до вирішення актуальних проблем. Починаючи з шостого набору ВУР, учасники успішно реалізували близько 41 проєкту.

Кожному набору ВУР передує великий конкурс, що доводить: тема реформ в Україні актуальна для молоді. Випускниками ВУР стали понад 580 учасників. Багато з них сьогодні працюють в громадському секторі, органах державної влади, міжнародних проєктах та організаціях.

Наразі набори до ВУР тимчасово припинено.

ВУР реалізовується Центром демократії та верховенства права. Цей проєкт став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції.

Інші проекти напряму "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України
Центр демократії та верховенства права працює над реалізацією проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”. Проєкт реалізується…
100 вчинків відповідальних громадян
Бути відповідальним – новий тренд! У 2021 році команда Центру демократії та верховенства права запустила…
Архів
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямі підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права у партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Навчальні проєкти у сфері адвокації
Центр демократії та верховенства права активно працює у сфері адвокації важливих для суспільства рішень на…
Дивитись архів проектів