Відкритий Університет Реформ

Відкритий Університет Реформ (ВУР) – освітній проект Центру демократії та верховенства права та Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ. Місія Відкритого Університету Реформ – навчання активної молоді для впровадження змін та реформування України.

ВУР – це 3 місяці лекцій в Києві, що охоплюють більшість реформ, які впроваджуються на час навчання, і практичні знання, що стосуються актуальних змін. Перший набір до Відкритого Університету Реформ відбувся в 2015 році. З того часу набори ВУР відбуваються двічі на рік. 

ВУР – це також стажування в громадських організаціях та реалізація учасниками власних проектів про реформи. Спікерами ВУР стають провідні фахівці, що мають значний досвід у впровадженні змін – експерти РПР та ЦЕДЕМ, члени громадських організацій, народні депутати, міністри, представники органів державної влади. Частина занять присвячена формуванню навичок, важливих для майбутніх реформаторів – стратегування, критичне мислення, лідерство, адвокація, публічні виступи.

Під час стажувань у громадських організаціях учасники ВУР мають змогу на практиці долучитися до реалізації певної реформи, опанувати нові знання і навички та дізнатися більше про роботу в громадському секторі. За роки роботи над проектом, ми побачили, що після закінчення Відкритого університету реформ, учасники мають можливість потрапити на роботу в громадські організації. 

Робота над проектами, що стосуються реформ, дає змогу знаходити креативні підходи до вирішення актуальних проблем. Починаючи з шостого набору ВУР, учасники успішно реалізували вже 12 проектів.

Кожному набору ВУР передує великий конкурс, що доводить: тема реформ в Україні актуальна для молоді. Випускниками ВУР стали понад 300 учасників та вільних слухачів. Багато з них сьогодні працюють в громадському секторі, органах державної влади, міжнародних проектах та організаціях.

Other projects of direction "Громадянське суспільство"

Ініціатива секторальної підтримки громсуспільства України
Центр демократії та верховенства права у консорціумі з ІСАР “Єднання” і Українським незалежним центром політичних…
Реанімаційний Пакет Реформ
Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – спілка громадських організацій, що працює у напрямку підтримки та…
Кампанія “За безпечні дороги”
Кампанію “За безпечні дороги” ініціював Центр демократії та верховенства права в партнерстві з ГО Vision…
Київ без тютюнового диму
Центр демократії та верховенства права підтримує здоровий спосіб життя та з 2010 року бореться з…
Школа адвокації
Школа адвокації – освітній проект Центру демократії та верховенства права для людей з активною громадянською…
Школа комунікацій
Школа комунікацій в громадському секторі – це безкоштовний інтенсивний навчальний курс для комунікаційників, які працюють…