Сеcія для створення списку вчинків відповідальних громадян: Житомир

October 15, 2022
Кожного дня ми здатні робити відповідальні вчинки: у сім’ї  терпляче виховувати дітей, на роботі поважати дедлайни, а удома, наприклад, піклуватися про котика, якого ви взяли з притулку.
 
☝🏻Цікаво, а що означає бути відповідальним для вас?

Якщо ви мешкаєте у Житомирі або Житомирській області, запрошуємо вас приєднатися до поширення культури відповідальності в Україні.
 
Долучайтеся до фасилітованої сесії (групового заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї), де ви візьмете участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Житомирщини!
 
⏰Сесія відбудеться 21 жовтня (четвер) в онлайн-форматі. На події ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список.
 
Цей список разом із списками 19-ти інших міст стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером TheUkrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.
 
Для участі потрібно заповнити форму: https://bit.ly/37PgKTX.
 
Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com.
 
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID). Медійний партнер проєкту «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» – theUkrainiansMedia.