VII Форум захисників права на доступ до інформації

Початок події: 2018-09-28 10:00:00

Центр демократії та верховенства права запрошує членів Мережі захисників права на доступ до інформації взяти участь у VII Форумі захисників права на доступ до інформації, що відбудеться у День права знати – 28 вересня у Києві.

Метою Форуму є підвищення кваліфікації учасників Мережі захисників права на доступ до інформації, обмін досвідом та спільна розробка стратегій, спрямованих на покращення доступу до інформації. Участь у Форумі візьмуть представники державних органів, експерти у галузі доступу до інформації, адвокати, які мають широку практику у справах з доступу до інформації, учасники Мережі захисників права на доступ до інформації.

Під час Форуму відбудеться обговорення основних змін у сфері доступу до публічної інформації, що відбулись цього року, зокрема:

  •        Конвенція Ради Європи з доступу до офіційних документів: ратифікація і основні зміни для України
  •        Стан розгляду законопроектів, що стосуються доступу до публічної інформації
  •        Практика розгляду справ із доступу до публічної інформації  
  •        Обмеження доступу до архівів та планування реформи у цій сфері
  •        Презентація результатів всеукраїнського тренінгу з доступу до публічної інформації 

Для участі у Форумі необхідно заповнити  реєстраційну форму. Звертаємо Вашу увагу, що кількість місць обмежена. Відбір учасників відбуватиметься у порядку надходження заявок. За його результатами ЦЕДЕМ надішле підтвердження відібраним учасникам. Організатори відшкодують проїзд (потяг, купейне місце або другий клас Інтерсіті) тільки підтвердженим учасникам. Точна інформація про місце проведення та програма заходу буде повідомлено додатково. 

Захід став можливим завдяки фінансовій підтримці Швеції та за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії

*Мережа захисників права на доступ до інформації – об’єднання юристів, адвокатів та громадських активістів, метою якого є гарантування правового захисту права кожного на доступ до інформації. Робота Мережі координується Центром демократії та верховенства права. Організація забезпечує постійне спілкування членів Мережі між собою для підтримки зв’язків і консолідації зусиль.