Вебінар: ‌“Робота журналістів з джерелами публічної інформації”‌

February 11, 2022

Робота журналістів-розслідувачів нерозривно пов’язана з пошуком інформації в океані даних, що пропонує нам мережа Інтернет. Але як віднайти достовірну інформацію, з яких джерел можна швидко, своєчасно та безпечно отримати систематизовані дані? Як працювати з публічною інформацією та її реєстрами?

ЦЕДЕМ запрошує всіх охочих, журналістів та громадських активістів на вебінар “Робота журналістів з джерелами публічної інформації”‌, під час якого експерти у сфері публічних фінансів та земельних питань, а також провідні журналісти-розслідувачі поділяться своїм практичним досвідом застосування реєстрів публічної інформації, навчать аналізувати отриману інформацію та розкажуть практичні приклади такої роботи.

Спікери/ки вебінару: 

  • Віктор Мазярчук, радник Голови Рахункової палати, експерт із публічних фінансів та державного управління;
  • Георгій Шабаєв, журналіст-розслідувач програми «Схеми»;
  • Валерія Іванова, головна спеціалістка оцінки корупційних ризиків НАЗК, ексжурналістка-розслідувачка видання «Наші гроші» та Bihus.info;
  • Юрій Горбач, головний редактор, директор Центру журналістських розслідувань “Сила правди”.

Дата: 22 лютого 2022

Час: 13:00-16:00

Платформа: Zoom

Для участі у заході зареєструйтеся  за посиланням до 18 лютого: https://forms.gle/PedWr45CwSsd7wNC8 

Ця подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID “Медійна програма в Україні, який виконується міжнародною організацією Internews.