Що таке договір про провадження волонтерської діяльності

July 10, 2023

Це – письмовий договір між волонтером та неприбутковою установою чи організацією, що його залучає. Залучати волонтерів до своєї діяльності, відповідно до Закону України “Про волонтерську діяльність”, можуть установи та організації, що є неприбутковими. Відповідно, це можуть робити не лише громадські чи благодійні організації, а й органи державної влади та місцевого самоврядування!

У рамках співпраці із Національною соціальною сервісною службою України Центр демократії та верховенства права розробив та пропонує для використання шаблони договору про провадження волонтерської діяльності з волонтером для органів державної влади (місцевого самоврядування) та організацій громадянського суспільства! Завантажити шаблони, а також дізнатися більше про такий договір, можна за посиланням.

Ці матеріали підготовлено спільно з Національною соціальною сервісною службою України в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.