Договір про провадження волонтерської діяльності: загальне

July 12, 2023

Що таке договір про провадження волонтерської діяльності? Це – письмовий договір між волонтером та неприбутковою установою чи організацією, що його залучає.

Залучати волонтерів до своєї діяльності, відповідно до Закону України “Про волонтерську діяльність”, можуть установи та організації, що є неприбутковими. Відповідно, це можуть робити не лише громадські чи благодійні організації, а й органи державної влади та місцевого самоврядування!

У рамках співпраці із Національна соціальна сервісна служба України Центр демократії та верховенства права розробив та пропонує для використання шаблони договору про провадження волонтерської діяльності з волонтером для органів державної влади (місцевого самоврядування) та організацій громадянського суспільства!

Завантажити шаблони, а також дізнатися більше про такий договір, можна за посиланням.

Матеріал створено ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.