Інвентаризація цифрових активів ОГС

February 15, 2024

Коли ми говоримо про цифрову безпеку ОГС, активістів, волонтерів, багато уваги варто сконцентрувати на цифрових активах.

Цифрові активи – це все, що для вас важливе в мережі. До них можна віднести як акаунти в онлайн-банкінгу, так і сайти, акаунти в соцмережах, паролі, переписки в месенджерах тощо. Також до активів можуть належати всі предмети, які становлять цінність для вас та/або організації, – робочі комп’ютери, роутери, принтери, інша офісна техніка, паперові документи тощо. 

Дуже важливим для забезпечення цифрової безпеки є процес її інвентаризації. 

Він дозволяє вчасно реагувати на зміни в інформаційному середовищі та забезпечує надійний захист цифрових активів організації.


Матеріал створено ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.