Перелік організацій, готових надати підтримку та поради щодо правових питань ЛГБТКІ+ спільноті в Україні

October 31, 2023

У світі, де діалог і рівність прав є основою, кожен та кожна має право на рівність та повагу незалежно від статі, гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації. Проте й досі виникають ситуації, коли це право порушується і тоді стає необхідним юридичний захист.

У інфографічній підбірці ви знайдете перелік організацій, готових надати підтримку та поради щодо правових питань ЛГБТКІ+ спільноти в Україні.

Ваші права – це фундамент для вашої свободи та гідності, і доступ до правової допомоги може допомогти їх захистити та покращити якість життя. Поширте цю інформацію серед тих, хто може її потребувати. Разом ми сприяємо створенню більш толерантного та рівноправного суспільства для кожного.

Матеріал створено ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.