Скрайби за результатами волонтерської панелі ІІ Форуму правових реформ для організацій громадянського суспільства

November 2, 2022

15 вересня в рамках “ІІ Форуму правових реформ для організацій громадянського суспільства: нові виклики та досягнення в умовах війни” відбулася панель “Нове законодавство для волонтерів: як війна пришвидшила зміни”. 

Учасниками панелі стали Марина Потапенко, заступниця міністра молоді та спорту України, Оксана Суліма, заступниця генерального директора Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей, керівник експертної групи з питань розвитку системи надання соціальних послуг (Міністерство соціальної політики України), Юрій Мироненко, помічник народного депутата України Романа Грищука, а також Наталія Повтарь, юристка ЦЕДЕМ. Модерував панель Максим Лациба, керівник програми розвитку громадянського суспільства УНЦПД. 

Під час панелі учасники обговорили досягнення у сфері законодавства для волонтерів, які стали можливими завдяки ефективній співпраці громадянського суспільства, експертних організацій та органів влади, а також плани на майбутню діяльність в цьому напрямку.

Матеріал створено ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.