Національна стратегія у сфері прав людини

December 10, 2021
10 грудня разом зі світовою спільнотою ми відзначаємо Міжнародний день прав людини. Саме цього дня 73 роки тому Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт, що проголошує цивільні та політичні права і свободи для кожного.
 
Тож сьогодні вкотре хочемо сказати, що права людини – понад усе! Та нагадати про створені в Україні сучасні інструменти скоординованої діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства задля забезпечення прав людини. А саме про Національну стратегію та трирічний план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.
 
З особливостями та перевагами стратегії можна ознайомитися з інфографіки, а за QR-кодами ви знайдете повний текст стратегії та Плану дій задля її реалізації.
 
Даний інформаційний матеріал створено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку в межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України.