Як безпечно залучати волонтерів і волонтерок та співпрацювати з ними

August 1, 2023

Обираючи волонтерство, кожен та кожна для себе визначають цілі своєї волонтерської діяльності. Адже багатьом волонтерство допомагає здійснювати добрі вчинки, долучатися до суспільно корисних змін; об’єднуватися в спільноти, а згодом і в організації; надавати підтримку комусь та одне одному; служити та допомагати людям. 

Тож у випадку, якщо волонтер, або волонтерка обирають для себе співпрацю з організацією громадянського суспільства для реалізації своїх волонтерських цілей, дуже важливо, аби така співпраця була безпечною, комфортною, чесною та цікавою. 

Ми приготувати трохи щирих порад для організацій громадянського суспільства про те, як екологічно та безпечно залучати та співпрацювати з волонтерками і волонтерами.

 

Інформаційні матеріали було розроблено Центром демократії та верховенства права в межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.