Запобігання та протидія професійному емоційному вигоранню ОГС

December 4, 2023

Продовжуючи серію дописів про ментальне здоров’я, цього разу хочемо наголосити на важливості Політик захисту ментального здоров’я команд ОГС.

У попередньому дописі ми розглянули серйозні проблеми, які може створити синдром професійного емоційного вигорання для команд та організацій. Цією публікацією розглянемо Етапи впровадження політики захисту ментального здоров’я, які можуть стати ключовим інструментом у побудові стійкого та підтримуючого робочого середовища.

Звертаючись до Дій організації щодо подолання наслідків вигорання, ми розглянемо практичні кроки, які ваша команда може вжити для покращення свого ментального благополуччя. Індивідуальні терміни відновлення після синдрому вигорання — від одного місяця до 1-1,5 року. Дізнайтеся, як впоратися з цим важливим етапом та забезпечити добробут вашої команди.

Матеріал створено ЦЕДЕМ у межах проєкту “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України”, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна.